You Tube vs prawicowe media, czyli lewackie standardy.

Spread the love

Polskie portale internetowe, stają się komunistyczno-lewackim bastionem cenzury, która banuje a prawicowe poglądy oraz wszelkie informacje o nurcie narodowym.

To, że znane portale internetowe Jak Twitter i Facebook, stają się powoli demonem lewackiego terroru, to już chyba każdy zauważył. Coraz częściej każdy przejaw w nurcie patriotyzmu narodowego, jest nazywany radykalizmem, atakowaniem wolności i demokracji, a nawet pada często słowo nazizm, lecz czy to ma jakiekolwiek związek z tym, co w duchu narodowym niosą osoby i grupy na owych portalach? Niestety nie!

Blokowanie swobody wypowiedzi wszelkim grupom pro Polskim takim jak: Ruch Narodowy, Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska i innych na facebook-u, a także wielu kont na Twitterze, staje się już standardem tych portali, to niestety jest bardzo niepokojące, bo pokazuje, że nurt lewacki jednak góruje.

Jednak przykładem, że nie tylko lewicowe kręgi atakują to, co ma na celu promowanie Polskości, ducha narodowego oraz honoru w przestrzeni internetowej, jest zablokowanie konta coraz bardziej znanego i popularnego kanału na You Tube „Idzpodprad” który został zablokowany w nadawaniu na żywo za skomentowanie materiałów z kanału „Sumienie Narodu” które jest uważane i promowane jako narodowe i jak najbardziej prawicowe, lecz jak można nazwać zgłoszenie wykorzystanego materiału przez idzpodprad, jak nie donosem? Mam nadzieję, że to zostanie wyjaśnione, a przynajmniej powinni razem porozmawiać i ustalić czemu tak a nie inaczej się zachowali. Dodam jeszcze jedno, że komentowanie innych filmów, nie narusza regulaminu YouTube.

blok2

Jednak przykładem, że nie tylko lewicowe kręgi atakują to, co ma na celu promowanie Polskości, ducha narodowego oraz honoru w Podział, jaki się obecnie przejawia w kręgach prawicowych i tych, które za prawicowe się mają, pokazuje dobitnie, że nie wszystko, co nazywa się złotem, tym złotem jest. Osobiście chciałbym doczekać zjednoczenia się wszystkich patriotycznych środowisk mających dobro Polski jako priorytet, lecz za bardzo dzielą się one na grupki ideowe, których tak naprawdę dzielą niuanse, niestety to jest szkodliwym zachowaniem dla Polski i Polaków, dlatego nie oceniam tych dwóch kanałów, wnioski sami wyciągniecie, boli to, jednak że wielu Polaków, zamiast mieć jeden cel zwany Polska, stara się tworzyć nowe ideologie do wspólnego dobra narodowego.

blok1

Odnośniki do obu kanałów podałem , więc pozostawiam w waszych rękach ocenę tej sytuacji oraz własną opinię na ten temat, polecam także zapoznanie się z kontem na facebook Pana Mariana Kowalskiego oraz kanału idź pod prąd, a także strony internetowej, jaką prowadzi Pastor Paweł Chojecki wraz z rodziną i znajomymi idź pod prąd

 

Komentarze