Waldemar Kuczyński o PIS-ie, ostro i niestety niedorzecznie.

Spread the love

Dyskusja, jaką wczoraj odbyłem na Twitterze z Panem Waldemarem Kuczyńskim wprawiła mnie w osłupienie, mianowicie zajadłość i brak merytorycznych wypowiedzi, przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Jak człowiek o tak wielu zasługach, dla Polski, którego wiele mediów kreuje na bohatera Solidarności oraz jednego z wielu walczących o wolność i sprawiedliwość, który był ministrem przekształceń własnościowych, ekonomista, publicysta, polityk i dziennikarz, może być tak zaciekłym, plującym jadem i zajadłym człowiekiem, atakujący PIS, tylko dlatego, że nie zgadza się w pewnych kwestiach?

To jak dla mnie jest niepojęte, ale wiele wyjaśnia rozmowa z Twittera, przynajmniej dała mi do myślenia, że chyba jak wielu innych z czasów tak zwanych (bohaterów) może jednak mieć coś więcej do stracenia lub boi się po prostu ujawnienia pewnych prawd, jakich? Tego nie wiem i nie otrzymałem żadnego logicznego wytłumaczenia na moje sugestie i pytania.Do tego jego wypowiedzi o samobójczym wręcz desperackim locie Pana Lecha Kaczyńskiego, są dowodem na absurdalnie świadome pisanie bzdur lub po prostu, zaślepionym atakiem.

Oto cała krótka, lecz jakże dziwna i zażarta rozmowa z Panem Waldemarem.

 

1-2016-10-21_01h03_36

2-2016-10-21_01h04_20

3-2016-10-21_01h04_40

Komentarze