Szokujący film „Vaxxed” o skutkach szczepień i szczepionek.

Spread the love

Film ten jest przeznaczony dla ludzi, by zbudzić w nich samodzielne myślenie, autorem filmu jest dr.Andrew Wakefield, który przestawia badania oraz ich wyniki na temat szczepień i ich powikłań.

Jednym z promotorów tego filmu jest Jerzy Zięba, znany w środowisku medycyny zarówno konwencjonalnej, jak i alternatywnej, oto jak opisuje on na swojej stronie na facebook-u to wydarzenie:

POTĘŻNY PRZEŁOM !!! Proszę również o jak najszersze przekazywanie tej informacji gdzie tylko się da!! Nie ustawajmy w przekazywaniu tej informacji do samego końca, do poniedziałku 03.04.2017!! +++++++++++++++ Z nieukrywaną przyjemnością zawiadamiam, że słynny już teraz na całym świecie film VAXXED, którego twórcą jest dr Andrew Wakefield będzie wyemitowany w OGÓLNOPOLSKIEJ telewizji TVN7, w poniedziałek, 03.04.2017 o godz 22:10 Natomiast, na wydarzeniu : www.wiosnazdrowia.pl Dr Andrew Wakefield wygłosi wykład, na którym przedstawi nam wiele faktów, których nie ma w filmie, obnażając do końca SZCZEPIONKOWE KŁAMSTWO !!! Będziemy mogli na żywo (!!), usłyszeć z jego ust, jak przemysł farmaceutyczny włącznie z przemysłem medycznym usiłowali go zdyskredytować i zniszczyć. Powie nam PRAWDĘ !!!! Ciekawe jak zachowają się wtedy ci wszyscy „znawcy tematu”, z profesorami medycyny włącznie, co było jaskrawo widoczne w czasie debaty medycznej w radiu Katowice nazywający go oszustem? Czy staną w świetle reflektorów, przed kamerami i go publicznie przeproszą? Nasza obecność na tym Wydarzeniu stanowić będzie pewnego rodzaju przekaz, że Polacy chcą usłyszeć prawdę, że Polacy są gotowi na zmianę z medycynie!! Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu. Pamiętajmy, jest tej chwili wściekła nagonka na Zarządy wielu mediów publicznych, żeby ani mnie, ani tego Wydarzenia nie nagłaśniać !!! Wysyłane są groźby z podaniem Zarządów do prokuratury !!! Mnie również grożono za to, że zaprosiłem dra Wakefielda do Polski. Nadal mi się grozi prokuraturą itd…. Film o grożeniu  TO JEST WOJNA !!! Nie dajmy się zastraszyć! Swoja obecnością na Wiośnie Zdrowia pokażmy, że są nas tysiące!!! POMIŃMY ANIMOZJE POLITYCZNE, czy niechęci do TVN. Stańmy w tym przypadku PONAD TO !!! Doceńmy w tej sytuacji odwagę tego Zarządu i wesprzyjmy ich dobrym słowem. romano.fanconi@itiholdings.com Jak wiecie mnie TVN też ośmieszał i wykpiwał. Trudno, mam wyższy, znacznie ważniejszy cel do osiągnięcia. Nie oceniam stacji, oceniam KONKRETNY ich program !! Emisje filmu, który jest potrzebny WSZYSTKIM Polakom, WSZYSTKIM rodzicom ! Obejrzenie tego filmu szczególnie polecam Prezydentowi RP i wszystkim naszym politykom na czele z Ministerstwem Zdrowia : kancelaria@mz.gov.pl Piszcie i zawiadamiajcie jak największą liczbę osób, posłów na Sejm, itd…Jerzy Zięba

A dla tych, którzy nie mogą się doczekać wersji telewizyjnej, mam wersję do czytania już dziś można obejrzeć ten film:

Komentarze