Szokujące deprecjonowanie chrześcijaństwa przez facebook

Spread the love

Materiał ten jest bardzo szokujący i nie tylko bezcześci chrześcijaństwo bez żadnych konsekwencji, ale i jest początkiem końca swobód oraz zaczątkiem ataków na wszelkie prawicowe poglądy.

Słuchając tego, co mówi na TT Jacek Międlar, zastanawia mnie czy w ogóle jest jeszcze szansa, na to by wolność na portalu Facebook jest już w ogóle możliwa i czy są granice smaku oraz jakichkolwiek norm społecznych. Nie mam wątpliwości, że to idzie w kierunku niszczenia prawicowych środowisk, a tym samym promowanie wypaczeń i wszystkiego, co lewackie, a tym samym torować ma drogę ku zniewoleniu nas oraz globalizacji, jak na razie są to drobne kroczki, choć w Niemczech Pani Merkel już dawno zaproponowała kontrolę internetu, to co dzieje się w internecie i na świecie jest nurtem destrukcji normalności i wszelkich cech ukierunkowanych w stronę samodzielnego myślenia, dlatego tak zależy środowiskom lewackim, by głos innych opinii był uciszany, jak na razie idzie im to doskonale, jeśli więc nie staniemy w obronie naszej wolności w internecie, utrudni to nam walkę z tym, co uznawane za postęp, a tak naprawdę mające destrukcyjne zapędy.

Dlatego wspierajmy inicjatywę J. Międlara i rozpowszechniajmy jego apel, wszędzie gdzie się da, bo dotyczy to nie tylko wierzących, ale i ludzi, którzy chcą być po prostu wolnymi, których wiara, ideologia i przekonania będą szanowane, a nie opluwane i blokowane w świecie internetu.

Czy Facebook jest lewackim portalem propagujących jednych a tępiących inne ideologie ?

link do wcześniej wspomnianej strony na facebook-u

 

 

 

Komentarze