Paraliż sejmu to zaplanowana akcja opozycji totalnej i KOD

Spread the love

Chcę w tym artykule przedstawić wszelkie ślady, które jeśli tylko są w 100% pewne, a mniemam, że jednak są, pokazują, iż paraliż sejmowej mównicy, był zaplanowaną akcją opozycji.

Pierwszy dowód, jaki użytkownicy TT wrzucili na Twittera, jest rejestracja  KOD-u demonstracji przed sejmem, która została zarejestrowana, już 12 grudnia, a więc w pełni świadoma akcji w sejmie, jaka się odbędzie.

Kolejny dowód że ludzie zebrani podczas demonstracji, są osobami które za namową lub same, świadomie oszukać chcą opinię publiczną i przedstawić Policję w złym świetle, jako tych którzy puszczają gaz i używają siły, jak widać poniżej jest to tylko prowokacja.

Kolejny dowód to, przygotowane z nadrukiem „#WolneMedia” kartki z podpisem nazwy partii pod spodem, w tym przypadku, Nowoczesnej.

To, co robi KOD i cała Opozycja w sejmie, to bez cienia wątpliwości atak na demokrację i jawne nawoływanie do obalenia rządu, nie wiem, czy rząd PIS wyciągnie konsekwencję tych czynów, ale jeśli nic nie zrobi, to będzie symetrycznie postępowało dalej i niestety może skończyć się niezbyt wesoło dla opozycji. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że prokuratura zacznie działać oraz dotrze do organizatorów tych akcji poprzez jakieś podsłuchy lub sprawdzenie bilingów, a także powiązań, by dotrzeć do prawdy.

Na koniec zakłamane teksty opozycji jak za czasów PRL-u

Komentarze