Czy opozycja ma naród Polski za idiotów? Czy naiwniaków?

Spread the love

To jak zachowuje się opozycja w sejmie, tym samym robiąc kabaret z Polaków i parlamentu, już chyba nikogo nie śmieszy, a zakłamanie, jakie ostatnio przychodzi z łatwością, zdumiewa.

Lot do Portugalii lidera Nowoczesnej, ujawniony przez internautę, który zrobił fotografię sielanki, jaka miała miejsce na pokładzie samolotu Pana R. Petru z posłanką Joanną Schmidt, pokazuje jasno nie tylko to, że łączy ich wspólna praca w sejmie, ale i jakieś głębsze uczucie nie byłby żadnym zdziwieniem, ani zaskoczeniem, bo to prywatne sprawy Pana Petru i Pani Joanny, ale słowa, jakie padły z ust posłanki Katarzyny Lubnauer, pokazują jasno, że wprowadza się w błąd opinię publiczną, a mianowicie opis powodu, jaki zaświecał Panu Petru, nie był zgodny z faktycznym stanem, do tego słowo „to był wyjazd wcześniej zaplanowany” dobitnie dyskredytuje prawdomówność Pani Katarzyny
„to był wyjazd wcześniej zaplanowany” dobitnie dyskredytuje prawdomówność Pani Katarzyny

Kolejny przykład niejasności, raz o rodzinnym zabarwieniu,a potem jednak zmiana frontu i ocena jako lot powiązany z partią.

A tak tłumaczy się z tego krótkiego wypadu do Portugalii sam Przewodniczący Ryszard Petru

 

A to na koniec perełka:

Jak więc można ufać partii, która tak niespójnie odpowiada na proste pytania  lub jawnie zakłamuje opinię publiczną? Czyż by uważana nas polaków za aż tak naiwnych, głupich albo zaślepionych? Swoją drogą Ciekawi mnie co na to rodziny obojga.

 

 

Komentarze