Kanał „IdzPodPrad” zablokowany przez „Sumienie Narodu”?!

Spread the love

Czy telewizja”Sumienie Narodu” rzeczywiście nie donosi i nie jest winna zablokowaniu kanału „IdzPodPrad”? Postaram się bazować na faktach, a ocenę pozostawiam wam.

Wczoraj po raz kolejny i definitywny kanał „IdzPodPrad”na You Tube został zablokowany, przyczyny nie są do końca znane, ale niewątpliwy udział miała w tym inna telewizja, znana pod nazwą „Sumienie Narodu” piszę niewątpliwie, bo tu nie ma wątpliwości, że dzięki ich ingerencji zablokowano wspomniany kanał, a żeby nie być gołosłownym, wstawię odpowiedź,  jaką podaje Pan Rafał Mossakowski właściciel kanału i redaktor naczelny tej, że stacji i kanału YT, który najpierw pisze , cytuję: „To nie prawda na nikogo nie donosimy. Idź pod prąd robi was w konia” a kilka linijek dalej pisze tak” My jako właściciel wykorzystanego bezprawnie naszego materiału przez kanał idź pod prąd, upomnieliśmy się o poszanowanie naszego prawa. Obrona swoich praw nie jest donosicielstwem.”

2016-11-06_07h42_07

Zgadzam się z tym że, ochrona praw jest w zakresie każdego obywatela, lecz czy wykorzystanie materiałów w innym kanale ujmuje lub traci na wartości? Czy wręcz odwrotnie , promuje inny kanał, negatywnie czy pozytywnie, to mało istotne, bo jeśli przekazuje się prawdę, to nawet negatywne wykorzystanie materiałów może być dobrą reklamą, a zatem nie rozumiem, dlaczego tak postąpił Pan  Rafał Mossakowski, skoro mogłoby to przynieść same korzyści no, chyba że bał się prawdy lub nie umiał jej obronić.

14908401_1118342641566973_8545683838064716284_n

2016-11-06_07h51_04

Nie chciałbym oceniać Pana  Rafała Mossakowskiego, ale czytając priorytety, jakimi jego kanał się kieruje, mam wątpliwość co do słów „Patriota,honor” bo jak można być człowiekiem honoru, który jednak zgłasza inny patriotyczny kanał, tylko dlatego że, ma inną perspektywę widzenia oraz inaczej widzi niektóre aspekty polityczne, a ma ten sam cel, czyli dobro Polski? Co do samej rzetelności i prawdziwości kanału „Sumienie Narodu” to pozostawiam waszej opinii, na koniec wstawię pewną debatę, która uświadomi niektórym czy ów kanał jest rzetelny i bazuje na prawdzie, promując takie postacie jak Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański.

2016-11-06_08h53_15-2

 

 

 

Komentarze