Jerzy Zięba ostro o hipokryzji farmaceutycznej w Polsce.

Spread the love

Suplementacja,ziołolecznictwo oraz medycyna niekonwencjonalna, są w Polsce uznawane nadal za coś z pogranicza czarów oraz magii, a w UE i USA stają się standardami,czemu?

HIPOKRYZJA !

Nie jest już tajemnicą, że pod „zasłoną dymną bezpieczeństwa klientów” usuwane są, czy znacznie ograniczane ilości substancji jak najbardziej dla człowieka potrzebnych. Między innymi dlatego, w Polsce mamy preparaty witaminowe o homeopatycznych ilościach.

Napisanie na stronie sklepu : „witamina D3 ma działanie przeciwdepresyjne” , bo MA !!!, wspomaga działanie układu odpornościowego itd… natychmiastowo prowadziłoby do kontroli z SANEPID-u, przynajmniej u mnie 🙂 Dlatego, wielu PRAWDZIWYCH działań niektórych suplementów nie wolno nam umieścić, ale… to też się da obejść do czego zmierzamy.

Po cichutku z półek znikają zioła. Powoli, żeby nie wkurzać ludzi i tak… niedługo już ich pewnie nie będzie. Może ktoś jeszcze kupić piołun? Podobno już jest wycofywany ze sprzedaży. To są efekty wprowadzania „kagańca” pod nazwą „Codex Alimentarius”, który kieruje wszystko w stronę przemysłu farmaceutycznego.

Jestem jak najbardziej ZA usunięciem z rynku wszelakiego syfu w suplementach np. dwutlenku tytanu itd…

Z rynku USA wycofano tryptofan, używany od wielu, wielu lat, który bardzo ludziom pomagał. Niedawno okazało się, że było to celowe działanie lobby farmaceutycznego, oparte na bzdurach, a jednak… nie przywrócono go do sprzedaży.
Natomiast zakazany w Polsce 5-HTP można kupić od lat…

Gdzie tu hipokryzja ?

Dlaczego którykolwiek „inspektor, minister czy inny urzędnik dbający o nasze bezpieczeństwo” nie wycofuje MARGARYN tak jak zrobiły to już inne kraje. Wycofały je na podstawie NIEZBITYCH dowodów naukowych stanowiących o ich szkodliwości. Spożywa to świństwo miliony Polaków z dziećmi włącznie !

I co? Tutaj już im wszystko „pasi”?

cytat z  Ukryte Terapie – Jerzy Zięba

Komentarze