Islam nie ma nic wspólnego z pokojem. Obszerny materiał

Spread the love

Wiele jest opinii na temat Islamu, ja postaram się jednoznacznie wykazać że nie tylko nie jest to religia pokoju, ale także, że bazuje ona na terrorze,faszyzmie i nietolerancji.

Wielu wybitnych uczonych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie polemizuje na temat Islamu, zwanego religią pokoju, choć nie bazują oni na stanie faktycznym, ale na domniemaniach i rozważaniach, chcę udowodnić wszystkim, że ta droga nie tylko jest drogą donikąd, ale i nie ma podstaw merytorycznych i nie ukazuje stanu faktycznego owej ideologii, tak, tak ideologii, bo Islam to nie tylko religia, ale i ideologia, nierozerwalnie połączone ze sobą jak dwie ręce tego samego ciała.

Pierwsza sprawa, która wyklucza polemikę o Islamie, to fakty, iż w Koranie jest zabronione interpretowanie inaczej słów Koranu, czyli mówić językiem prostym, zabronione jest, wszelkie rozumienie go w inny sposób niż jest zapisany, a nawet wręcz jest, nakaz rozumienia go słowo w słowo tak jak jest spisany. Mógł, bym jeszcze pisać godzinami na temat Islamu, mógłbym obalać wszelkie argumenty, które bronią tej faszystowskiej i do cna złej ideologii, ale zamiast tego udostępnię wszystkim materiał, którego autorem jest bardzo skrupulatny i znany na You Tube człowiek, o pseudonimie-Gotkoran Qathem– którego kanał polecam.

Czym_jest_dzihad_PL

Mam wielką nadzieję, że każdy zapozna się z tym ogromnym materiałem, który jednoznacznie i bezdyskusyjnie, obala mit Islamu jako religii pokoju, polecam go również naszym rządzącym, którzy powinni iść w ślady Słowacji i zabronić Islamu w naszym Państwie.

Wielkie podziękowania dla: Gotkoran Qathem

Na koniec wypowiedz Faszystowska na temat zakazu Bożego Narodzenia

Komentarze