Dzień solidarności z uchodźcami czy kolejny krok ku Islamizacji Europy?

Spread the love

15 października ma się odbyć zaplanowana i popierana przez ponad 200 organizacji manifestacja, oraz zbiórka podpisów pod apelem przeciwstawiającym się przemocy na tle rasowym.

Zastanawiające jest to, że dzieje się to teraz, kiedy właśnie biała rasa jest najbardziej zagrożona, najczęściej atakowana i stanowi najmniejszy procent ludności, więc tym samym robienie takich akcji jest po prostu absurdem. Na dodatek tego wszystkie ataki terrorystyczne są właśnie działaniem muzułmanów oraz czarnoskórych lub dalekich kulturowo, a także etnicznie od europejskich standardów.

 

Dlatego też strach przed ludzi o innej kulturze jest teraz tak nasilone i jest one uzasadnione, więc pisanie, że Polacy coraz bardziej stają się rasistami, jest wysoce niesprawiedliwe, tym bardziej że od tysięcy lat, jesteśmy najbardziej tolerancyjnym krajem w historii europy. Mam nadzieję, że ci, którzy tworzą ten spektakl, nie zapominają o naszej historii i że, jednostkowe wypadki pobić lub złego traktowania ludzi o innych poglądach, lub kolorze skóry, nie będą wykładnikiem Polskiej postawy wobec innych narodów.

Komentarze