Apel-Zgłoś „Tęczowy Piątek” do Prokuratury! Protest

Spread the love

Protest ten jest bardzo ważny dla każdego, kto martwi się o własne dzieci i jest zniesmaczony oraz zaniepokojony działaniami lewackich środowisk LGBTQ..

Materiał jest w całości skopiowany ze strony-idzpodprad-mam nadzieję, a nawet jestem pewny że przez to nie będę miał żadnych problemów z tego powodu.Dziś odbywa się ta inicjatywa lewackich środowisk. STOP nauczaniu i propagowaniu wypaczeń.

pi

Działająca na rzecz osób homoseksualnych, biseksualnych oraz transpłciowych Kampania Przeciw Homofobii chce w szkołach podstawowych i gimnazjach organizować „tęczowe piątki”.

Akcja planowana jest na ostatni piątek miesiąca. Rodzice alarmują MEN.
W placówkach edukacyjnych  „na korytarzach, w szkolnych salach nauczyciele mają rozwieszać plakaty promujące postawy LGBT, a do ubrań mają mieć przypięte specjalne znaczki”. Akcja ma przebiegać w atmosferze „powszechnej tolerancji”. Dzieciom i młodzieży wpajana ma być postawa „pełnej otwartości wobec wszystkich i wszystkiego”.

Sprawą mocno zaniepokojeni są rodzice, którzy w tego rodzaju promocji dewiacji widzą realne zagrożenie dla wychowywania i kształtowania postaw młodych ludzi. Jak wskazują, Kampania Przeciw Homofobii to organizacja, która „promuje dekonstrukcję rodziny, dyskredytuje małżeństwo”.
Sami organizatorzy akcji wskazują, że szkoły w Polsce „mają szansę stać się miejscem przyjaznym młodzieży LGBT. Czy tak będzie, zależy od nauczycieli i nauczycielek, którzy mają bezpośredni kontakt z uczniami i uczennicami”. Według organizacji już zgłaszają się nauczyciele, którzy chcą przeciwdziałać wykluczeniu. Stąd też przygotowano „zestaw narzędzi”. W „tęczowy piątek” ma włączyć się ok. 50 szkół.

Wzór Zawiadomienia: zawiadomieniez200zpar-z31

 

 

Komentarze